Objednávka zážitkového kurzu základ

Rekapitulace objednávky a pokynů

  • Závazně objednávám místo na kurzu kávy základ. Termín kurzů si vyberu ve formuláři níže. Storno podmínky: V případě písemného stornování kurzu nebo certifikace týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.
  • Pokud kurz objednávám jako dárek, do poznámky v objednávce napíšu jméno obdarovaného. Platnost poukazu je na sobotu 25. nebo neděli 26. ledna 2020. Vím, že v případě objednávky kurzu jako dárek je potřeba zaplatit náklady na poštovné a balné certifikátu ve výši 65 Kč. Celková cena kurzu s dárkovým poukazem je 2955 Kč/osoba, bez něj 2890 Kč/osoba.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci certifikát zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že poukaz se ke mně nemusí dostat. Beru na vědomí, že poukazy jsou rozesílány 1x týdně, v případě potřeby častěji.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde do 24h po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.

Termíny:

sobota 25. ledna 2020
neděle 26. ledna 2020

Jak dlouho trvá kurz kávy základ?

Kurz kávy základ je celodenní kurz. Blok zpravidla začíná v 9:30 a končí cca mezi 16 a 16:30. Účastníci mají hodinou pauzu na oběd.

Musím mít nějaké zkušenosti s kávovarem, pokud se chci kurzu základ zúčastnit?

Zážitkový kurz základ je vhodný pro všechny nadšence kávy, kteří se chtějí o této surovině dozvědět, jak název napovídá, vše od základu. Pro účast na kurzu není nutné mít jakoukoliv zkušenost s kávovarem, důležité je jen nadšení a snaha se dozvědět víc a naučit se něco nového.

Lze kurz darovat jako dárek?

Ano, samozřejmě lze kurz darovat. Do sekce poznámka nezapomeňte napsat jméno obdarovaného. Vystavíme vám dárkový certifikát na jméno obdarovaného s platností na kurz konaný dne 27.ledna 2019. Pokud je u všech kurzů naplněna kapacita a z naší strany není možné vypsat dodatečné termíny v rámci platnosti, platnost se prodlužuje na rok od data zakoupení.

Lze kurz zaplatit na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, certifikáty na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám rádi vystavíme fakturu ručně.

Jaké jsou storno podmínky kurzu?

V případě písemného stornování kurzu nebo certifikace týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.