Objednávka zážitkového kurzu základ

Rekapitulace objednávky a pokynů

  • Závazně objednávám místo na kurzu kávy základ. Termín kurzů si vyberu ve formuláři níže. Storno podmínky: V případě písemného stornování kurzu nebo certifikace týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.
  • Pokud kurz objednávám jako dárek, do poznámky v objednávce napíšu jméno obdarovaného. Platnost poukazu je na neděli 27. ledna 2019. Vím, že v případě objednávky kurzu jako dárek je potřeba zaplatit náklady na poštovné a balné certifikátu ve výši 65 Kč. Tato částka je již započtena v položce Dárkový poukaz.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci certifikát zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že poukaz se ke mně nemusí dostat. Beru na vědomí, že poukazy jsou rozesílány 1x týdně, v případě potřeby častěji.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.

Jak dlouho trvá kurz kávy základ?

Kurz kávy základ je celodenní kurz. Blok zpravidla začíná v 9:30 a končí cca mezi 16 a 16:30. Účastníci mají hodinou pauzu na oběd.

Musím mít nějaké zkušenosti s kávovarem, pokud se chci kurzu základ zúčastnit?

Zážitkový kurz základ je vhodný pro všechny nadšence kávy, kteří se chtějí o této surovině dozvědět, jak název napovídá, vše od základu. Pro účast na kurzu není nutné mít jakoukoliv zkušenost s kávovarem, důležité je jen nadšení a snaha se dozvědět víc a naučit se něco nového.

Lze kurz darovat jako dárek?

Ano, samozřejmě lze kurz darovat. Do sekce poznámka nezapomeňte napsat jméno obdarovaného. Vystavíme vám dárkový certifikát na jméno obdarovaného s platností na kurz konaný dne 27.ledna 2019. Pokud je u všech kurzů naplněna kapacita a z naší strany není možné vypsat dodatečné termíny v rámci platnosti, platnost se prodlužuje na rok od data zakoupení.

Lze kurz zaplatit na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, certifikáty na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám rádi vystavíme fakturu ručně.

Jaké jsou storno podmínky kurzu?

V případě písemného stornování kurzu nebo certifikace týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.