Objednávka zážitkového kurzu latte art

Rekapitulace objednávky a pokynů

  • Závazně objednávám místo na kurzu kávy latte art. Termín kurzů si vyberu ve formuláři níže. Storno podmínky: V případě písemného stornování kurzu týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.
  • Pokud kurz objednávám jako dárek, termín si vybírat nemusím. Do poznámky v objednávce napíšu jméno obdarovaného. Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení. Vím, že v případě objednávky kurzu jako dárek je potřeba zaplatit náklady na poštovné a balné certifikátu ve výši 65 Kč. Tato částka je již obsažena v položce Dárkový poukaz.
  • Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci certifikát zaslat. Chybějící údaj může znamenat, že poukaz se ke mně nemusí dostat. Beru na vědomí, že poukazy jsou rozesílány 1x týdně, v případě potřeby častěji.
  • KOMPLETNÍ FAKTURAČNÍ ÚDAJE, zálohová faktura, - vše vám přijde po odeslání objednávky na VÁŠ EMAIL. Po zaplacení objednávky emailem rovněž obdržíte daňový doklad.
  • POZOR SLEVA 500 Kč pro absolventy našeho kurzu Základ !!! Pokud jsem se kdykoliv v minulosti zúčastnil kurzu Základ, získávám slevu 500 Kč na kurz. Použijte slevový kód z emailu nebo si pro něj napište na info@cafeneratov.cz Upozornění: sleva je nepřenosná. Platí jen pro osobu, která se zúčastnila kurzu Základ.

Jak dlouho trvá kurz kávy latte art?

Kurz kávy latte art je celodenní kurz. Blok zpravidla začíná v 10h a končí cca mezi 15 a 15:30. Účastníci mají hodinou pauzu na oběd. Pokud kurz je naplněn maximální kapacitou 4 účastníků, doba se prodlouží.

Musím mít nějaké zkušenosti s kávovarem, pokud se chci kurzu latte art zúčastnit?

Zážitkový kurz latte art je vhodný pro nadšence kávy, kteří již mají základní povědomí o kávě a její přípravě. Pro účast na kurzu není nutné absolvovat kurz základ, ale vřele to můžeme doporučit. Důležité je samozřejmě i nadšení a snaha se dozvědět víc a naučit se něco nového. Kurz se skládá z 90% praktické výuky u kávovaru, doplňkem je teoretická část věnující se údržbě kávovaru a čištění. Výuka probíhá v malé skupince do 4 účastníků tak, aby každý měl možnost malovat mlékem co nejčastěji.

Lze kurz darovat jako dárek?

Ano, samozřejmě lze kurz darovat. Do sekce poznámka nezapomeňte napsat jméno obdarovaného. Vystavíme vám dárkový certifikát na jméno obdarovaného s platností 6 měsíců po zakoupení. Pokud je u všech kurzů naplněna kapacita a z naší strany není možné vypsat dodatečné termíny v rámci platnosti, platnost se prodlužuje na rok od data zakoupení.

Lze kurz zaplatit na dobírku?

Bohužel z důvodu dražšího poštovného a administrativy spojené s tímto zasláním, certifikáty na dobírku neposíláme.

Objednávka se nedokončí. Stále dokola vidím jen hlášení probíhá zpracování objednávky...

Omlouváme se za nefunkčnost formuláře v některých prohlížečích. Pokud problémy přetrvávají, zkuste provést objednávku v jiném prohlížeči, zkuste vypnout AdBlocker, nebo napsat na info@cafeneratov.cz a my vám rádi vystavíme fakturu ručně.

Jaké jsou storno podmínky kurzu?

V případě písemného stornování kurzu týden a více před termínem konání (nejpozději 8. den), může si kupující vybrat náhradní volný termín nebo jsou mu vráceny peníze zpět. Při stornování v posledním týdnu před konáním kurzu nebo certifikace (1. - 7. den), případně pokud se kupující nezúčastní vůbec, bude uplatněno 100% storno bez náhrady. Lze si také najít náhradníka.